Club Dance Queen & Club Dance King 2013

16. februārī klubā “Big7” notiks atlases kārtas konkursam “Club Dance Queen & Club Dance King 2013”. Tā lielais fināls notiks 23. februārī festivālā “Erots 2013”, apstiprina festivāla pārstāve Monta Serdāne.

Festivālā “Erots 2013” 23. februārī notiks iespaidīgs un enerģisks pirmā starptautiskā club dance konkursa “Club Dance Queen & Club Dance King 2013” lielais fināls, kurā par uzvaru cīnīsies dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Vācijas. Janvārī un februārī Latvijas reģionos notiks konkursa atlases kārtas, kurās ir aicināti piedalīties 18 līdz 28 gadus jauni puiši un meitenes.

No katras reģionālās atlases kārtas katrā kategorijā tiek izvēlēti 4 labākie dalībnieki (1 meitene un 1 puisis profesionāļu kategorijā un 1 meitene un 1 puisis amatieru kategorijā), kas varēs piedalīties konkursa reģionālajā finālā. Latvijas reģionālais fināls notiks 22. februārī Ķīpsalas hallē.

Kā jau minēts, tad Liepājas atlases kārta notks klubā “Big7” 16. februārī. Dalība konkursā ir bez maksas.

Konkursā var piedalīties jaunieši (18–28 gadi), kuri vēlas demonstrēt savu club dance dejotprasmi. Dalību konkursā var pieteikt divās kategorijās: profesionāli dejotāji un dejotāji amatieri.

Savam priekšnesumam dalībnieki var izvēlēties sev atbilstošāko club dance stilu – no hip-hop, house vai break līdz waacking vai go-go stilam.

1. vietas ieguvēji – “Club Dance Queen 2013” un “Club Dance King 2013” – katrs balvā saņem apmaksātu 11 dienu ceļojumu divām personām uz Horvātiju no tūrisma uzņēmuma “Prieks tūre”.

Konkursa finālā katrā kategorijā tiks izvēlēti 2 uzvarētāji – puisis un meitene, kas iegūs titulus Club Dance Queen un Club Dance King (profesionāliem dejotājiem) un Club Dance Princess un Club Dance Prince (amatieriem). Konkursa balvu fonds sastāv no naudas balvas, ceļojuma, diplomiem un piemiņas dāvanām, specbalvām, kā arī kontraktiem jeb iespējām uzstāties prestižos naktsklubos Vācijā un Šveicē.

Lai pieteiktos deju konkursam, jāaizpilda reģistrācijas anketa konkursa mājaslapā clubdance.lv. Pieteikuma anketas tiek pieņemtas līdz 7. februārim.